facebook

Instytut Wzornictwa
Politechniki Koszalińskiej

Strona głównaInstytut O nas Kontakt Rada IW Organizacja Osiągnięcia naukowe pracowników IW ERASMUS + Aktualności Wydarzenia Dla studentów Dla kandydatów Dla pracowników Biznes Absolwenci Studenci Archiwum
Oulu University of Applied Sciences, School of Engineering, Finland

Zdjęcia od naszych studentów Sary Gackowskiej i Marka Mrowińskiego (specjalność Wzornictwo Przemysłowe) z pozdrowieniami dla studentów i wykładowców IW ze stypendium Socratesa z Finlandii - Oulu University of Applied Sciences, School of Engineering.Przesyłamy zdjęcia z wystawy Stone Matters. Odbyła się podczas targów biżuterii w Monachium "Inhorgenta Europe 2010". Była to 3 wystawa pod tym tytułem. Targi co roku zapraszają 2 szkoły które specjalizują sie w kamieniuczyli ta szkołę, w której jesteśmy i Idar-Oberstein (Niemcy). Celem wystawy jest pokazanie jak pracują z kamieniem studenci. Na wystawie znalazły się nasze prace i oczywiście my.
Marek i Sara
Ecole Superieure de Commerce et Technologie Euromed Toulon, France

Kamil Kuczyński - student naszego Instytutu - na stypendium w Toulonie prezentuje swoją stronę internetową dla studentów Erasmusa: http://erasmus.toulon.free.frUniversidade da Granada, Spain

Zdjęcia od naszej studentki Anny Michalewicz z pozdrowieniami dla studentów i wykładowców IW ze stypendium Socratesa z Hiszpanii.
Bahcesehir Universitesi, Turkey

Uniwersytet Bahcesehir leży nad samym brzegiem cieśniny Bosfor w Stambule. W czasie przerw między zajęciami możemy napić się kawy, zjeść coś dobrego i zagrać w bardzo popularną w Turcji grę planszową Tryktrak, siedząc pod parasolami uczelnianych kawiarni usytuowanych wokół budynku.
Z tarasu na trzecim piętrze rozciąga się piękny widok na Bosfor i azjatycką część miasta. Jeżeli chodzi o warunki do pracy i nauki, to naprawdę nie można się na nic poskarżyć. Każda z sal wyposażona jest w projektor, co sprawia, że wykłady i ćwiczenia są bardziej multimedialne.
Mamy te do dyspozycji specjalistyczne pracownie, takie jak specjalna pracownia ze stanowiskami do tworzenia animacji, dwie pracownie wyposażone w komputery firmy Apple Mac (typografia i projektowanie graficzne), studio telewizyjne dla studentów filmu i telewizji, kino, studio fotograficzne i wiele wiele innych. Każdy z profesorów, z którymi mieliśmy do czynienia, prowadził zajęcia w języku angielskim. Każdy student miał własne konto w uczelnianym systemie internetowym, gdzie mógł sprawdzić m.in. opisy zadań do wykonania i wiadomości od profesorów.

Malgorzata Mróz
Kamil Nowiński


Strona głównaPoprzednia strona WzornictwaWyślij uwagi techniczneLogowanie

Copyright: Instytut Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej 2013