facebook

Instytut Wzornictwa
Politechniki Koszalińskiej

Strona głównaInstytut Aktualności Wydarzenia Dla studentów Dla kandydatów Dla pracowników Biznes Absolwenci Absolwenci IW Studenci Archiwum

Bąk Bartosz

student Instytutu w latach 2003- 2011
dyplom magisterski na kierunku Wzornictwo w Pracowni dr hab Moniki Zawierowskiej- Łozińskiej pt. "Motion Design – zastosowanie grafiki kinetycznej w kreowaniu wizerunku".
www.animuje.comBarcińska Agata
studentka Instytutu w latach 1999- 2005
dyplom magisterski na kierunku Architektura Wnętrz w pracowni prof. Zdzisława Łosińskiego.
www.theroomclinic.comBetkier Sara
studentka Instytutu w latach 2005- 2012
dyplom na kierunku Wzornictwo w Pracowni Ubioru dr hab. Aliny Adamczak lic: pt. "Klasyka inaczej w kolekcji ubiorów damskich", mgr: "Minimalizm efektów plastycznych w projektach Unikatowej kolekcji ubrań męskich.
www.betkier.plBuksza Wiktor
student Instytutu w latach 2009- 2013
dyplom licencjacki na kierunku Wzornictwo w Pracowni Komunikacji Wizualnej dr hab. Moniki Zawierowskiej-Łozińskiej pt."Animacja komunikatu wizualnego w postaci hasła", Dyplom magisterski na ASP w Krakowie.
Aktualnie realizuje animacje 2D i 3D do programów i czołówek m.in. Player TV.
www.buksha.euFornal Magdalena
studentka Instytutu w latach 1997- 2002
dyplom magisterski na kierunku Wzornictwo w pracowni prof. Andrzeja Wielgosza pt. Identyfikacja Wizualna Festiwalu Filmowego "MŁODZI I FILM" w Koszalinie.
www.magdafornalwnetrza.plFornal Przemysław
student Instytutu w latach 1998- 2003
dyplom magisterski na kierunku Wzornictwo w pracowni prof. Tomasza Matuszewskiego.
www.todesign.plGórski Piotr
student Instytutu w latach 2004-2009
dyplom magisterski na kierunku Wzornictwo w pracowni prof. Jacka Ojrzanowskiego, pt. Produkt – wynik analizy ergonomicznej dłoni.
www.apdizajn.plHendrych-Lubińska Małgorzata
studentka Instytutu w latach 1999-2005
dyplom magisterski na kierunku Architektura Wnęrz w pracowni prof. Zdzisława Łosińskiego.
LOFFT Architektura Wnętrz Małgorzata Hendrych - LubińskaKeller Szymon
student Instytutu w latach 2008- 2012
dyplom licencjacki na kierunku Architektura Wnętrz w pracowni dr hab Katarzyny Radeckiej pt. Aranżacja wnętrz Centrum Kultury w Bytowie. Motyw przewodni - dekonstrukcja."
Dyplom magisterski na ASP w Warszawie.
www.szymonkeller.comKnobloch Małgorzata
studentka Instytutu w latach 2001-2007
dyplom magisterski na kierunku Wzornictwo w pracowni prof. Tomasza Matuszewskiego pt. Zestawy użytkowe - projektowanie zbioru przedmiotów uzbrajających wybrane czynności i procesy życiowe człowieka. Zmienny strój kobiecy.
www.witaminadprojekt.plKortas Sławomir
student Instytutu w latach 2007- 2011
dyplom magisterski na kierunku Wzornictwo w pracowni dr hab. Moniki Zawierowskiej- Łozińskiej pt." Poezja w komunikacie wizualnym. Układ ilustracyjno- typograficzny dla wybranej publikacji".
www.kortfolio.plKrac Karolina
studentka Instytutu w latach 2009- 2013
dyplom licencjacki na kierunku Architektura Wnętrz w pracowni dr Moniki Madej pt."Apartament w Mediolanie, rozbudowa i zmiana układu funkcjonalnego".
MOHAV DESIGNKucyga Katarzyna
studentka Instytutu w latach 2000- 2009
dyplom magisterski na kierunku Architektura Wnętrz w pracowni prof. Zdzisława Łosińskiego pt."Modernizacja amfiteatru w Kołobrzegu - projekt koncepcyjny wnętrz i zagospodarowania terenu."
www.kulturaprojektowania.plMajchrzak Przemysław Jan
student Instytutu w latach 2001-2006
dyplom magisterski na kierunku Wzornictwo w pracowni prof. Tomasza Matuszewskiego pt."Światło jako kreator przestrzeni zmiennej."
Doktorat na ASP w Warszawie. Aktualnie pracownik Instytutu Wzornictwa PK na stanowisku Adiunkta.
www.pjm.net.plMazurkiewicz Maciej
student Instytutu w latach 2006-2011
dyplom magisterski na kierunku Wzornictwo w pracowni dr hab. Moniki Zawierowskiej-Łozińskiej pt."Jestem stąd. Poszukiwanie tożsamości kulturowej poprzez komunikat graficzny. Sztuka Graffiti. Publikacja."
www.druklin.comMeroniuk Maciej
student Instytutu w latach 2005- 2010
dyplom magisterski na kierunku Wzornictwo w pracowni prof. Jacka Ojrzanowskiego pt. Identyfikacja wizualna marki autorskiego samochodu nowej generacji, w oparciu o historię ewolucji znaków marek wybranych producentów samochodów.
www.mazdadesign.pl/#juryNowak-Paziewska Anna
studentka Instytutu w latach 2001-2006
dyplom magisterski na kierunku Architektura Wnętrz w pracowni dr hab. Jerzego Stillera, pt. Podwórko - adaptacja piwnic kamienicy czynszowej w Warszawie przy ul. Ząbkowskiej na centrum edukacyjno-wychowawcze dla dzieci i młodzieży.
www.mafgroup.plOstrowski Jacek
student Instytutu w latach 2002-2007
dyplom magisterski na kierunku Wzornictwo w pracowni prof. Bogumiły Jung, pt. "Biżuteria - problematyka, formy i kształty we wzornictwie".
www.ostrowskidesign.plPaziewski Michał
student Instytutu w latach 2001-2006
dyplom magisterski na kierunku Wzornictwo, w pracowni prof. Bogumiły Jung, pt. Spokojnie i intymnie - miejsce odłączenia się od otoczenia.
www.mafgroup.plRawska Natalia
studentka Instytutu w latach 2009-2015
dyplom licencjacki na kierunku Wzornictwo, w pracowni dr hab Anny Orskiej pt. "Analiza i studium struktur organicznych jako inspiracja do stworzenia przedmiotów biżuteryjnych", dyplom magisterski na kierunku Wzornictwo w pracowni dr hab Anny Orskiej pt. "Perła jako inspiracja do stworzenia form biżuteryjnych".
www.rawskabizuteriaStrzyżyńska Alicja
studentka Instytutu w latach 2008-2012
dyplom licencjacki na kierunku Architektura Wnętrz w pracowni dr hab Katarzyny Radeckiej, pt. Adaptacja domków wypoczynkowych typu BRDA na funkcję odnowy biologicznej w Ośrodku wczasowym "WRZOS" w Czarnej Dąbrówce, dyplom licencjacki na kierunku Wzornictwo, w pracowni prof. Tomasza Matuszewskiego, pt. Dziecko i jego świat. Geometria, konstrukcyjność,funkcja w przedmiotach użytkowych. Dyplom magisterski na ASP w Warszawie.
www.alicjastrzyzynska.comSzymańska Alina
studentka Instytutu w latach 2000-2006
dyplom magisterski na kierunku Architektura Wnętrz w pracowni dr hab. Jerzego Stillera, pt. Identyfikacja poprzez wnętrze. Centrum spotkań biznesowych adaptacja budynku OPGK w Koszalinie.
www.fabryka-wnetrz.comTarasewicz Tomasz
student Instytutu w latach 1996-2001
dyplom magisterski na kierunku Wzornictwo w pracowni prof. Matuszewskiego.
artykuł Prestiż - Magazyn Koszaliński "Tomasz Tarasewicz _ Lubię widzieć zadowoloną twarz klienta."Wanatowicz Szymon
student Instytutu w latach 1999-2005
dyplom magisterski na kierunku Wzornictwo w pracowni prof. Andrzeja Wielgosza, pt. Interfejs graficzny aplikacji psychodiagnostycznej.
www.wanatowicz.comWiktorowicz Igor
student Instytutu w latach 2001-2008
dyplom magisterski na kierunku Wzornictwo w pracowni prof. Tomasza Matuszewskiego, pt.Modułowy system wyznaczania przestrzeni.
www.witaminadprojekt.plWojciechowska Dorota
studentka Instytutu w latach 2007-2013
dyplom magisterski na kierunku Wzornictwo w pracowni dr hab. Elżbiety Kalinowskiej pt."Zaklęcia na potwory".
www.dorotawojciechowska.plZambrzycka Agata
studentka Instytutu w latach 2005-2010
dyplom magisterski na kierunku Architektura Wnętrz w pracowni dr Bogusława Niewiadomskiego pt. Projekt mieszkania z funkcją pracowni – dom dla artysty - zachowania i potrzeby twórcy wybranej dyscypliny na przykładzie wybranych wnętrz mieszkalnych.
www.apdizajn.plZnajewska Joanna
studentka Instytutu w latach 1999-2008
dyplom magisterski na kierunku Wzornictwo w pracowni dr hab. Aliny Adamczak pt. Kreowanie marki.Projekt identyfikacji dla firmy odzieżowej "Kukuryku ".
www.kukukid.comŻukowska Ewelina
studentka Instytutu w latach 2007-2013
dyplom magisterski na kierunku Wzornictwo w pracowni dr hab. Moniki Zawierowskiej - Łozińskiej pt. Widzę – Wiem. Identyfikacja wizualna dla firmy projektującej wnętrza dla jednostek edukacyjnych – system komunikacji wizualnej dla najmłodszych.
www.puszczykcafe.pl
Strona głównaPoprzednia strona WzornictwaWyślij uwagi techniczneLogowanie

Copyright: Instytut Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej 2013