facebook

Instytut Wzornictwa
Politechniki Koszalińskiej

Strona głównaInstytut Aktualności Wydarzenia Dla studentów Dla kandydatów Dla pracowników Biznes Absolwenci Studenci Archiwum Noc Muzeów 2017 XVII Zachodniopomorski Festiwal Nauki Nasi Studenci upiększą Miastko Wystawa Prac Studentów Bliżej designu - wystawa prac studentów Przedmiot Architektura Środowisko Property Spaces India 2011 Więcej...

Udział Instytutu Wzornictwa w Konferencji PROPERTY SPACES INDIA 2011


W dniach 7-9 grudnia 2011 roku Instytut Wzornictwa reprezentowany przez mgr Jana Sikorę brał udział w konferencji Property Spaces India 2011r. Udział w konferencji był bezpośrednim następstwem uczestnictwa przedstawicieli Instytutu Wzornictwa na XI Międzynarodowym Forum Gospodarczym w Gdyni. W forum wziął udział m.in. Prof. Remigiusz Grochal.


Wnioski z konferencjiPrzygotowany na konferencję do Indii wykład był częscią cyklu wykładów prezentowanych przez Pana Jana Sikorę pt."Świadomość przestrzeni w dobie konsumpcjonizmu".Pierwszy z cyklu wykładów został zaprezentowany z okazji otwarcia wystawy "Przestrzeń osobista" która odbyła się 8go listopada (wystawa jest otwarta do końca grudnia w Urzędzie Miasta w Koszalinie.

 • Link do wystawy:

 • http://www.wzornictwo.tu.koszalin.pl/nowa/main.php?lang_id=0&subm=1&menu=2  Jedno z pomieszczeń w których odbywała się konferencja.

  Wykład przygotowany na konferencję Property Spaces India 2011 nosił tytuł: "Współczesne europejskie projekty w konfrontacji z globalizacją. Problemy widziane oczami nauczyciela designu w Instytucie Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej". Prezentacja odbyła się 9go grudnia o godzinie 17.30 miejscowego czasu.
  Podejmowane w ramach Instytutu Wzornictwa działania spotkały się z dużym zainteresowaniem. Zostały nawiązane liczne kontakty. Warto zaznaczyć że w konferencji wzięli udział projektanci, architekci i menadżerowie firm szanowanych nie tylko w Indiach ale i w innych azjatyckich krajach. Oto link do kilku firm oraz biur projektowych których właściciele wystąpili na konferencji. Podejmowane realizacje swiadczą o poziomie konferencji:


 • Planet 3 studios, Kalhan Mattoo, director:


 • http://www.planet3studios.com


 • P G Patki Architects, Shekhar Patki, director:


 • http://www.pgpatkiarchitects.com


 • Equinox, project managing consultans, Panna Roy, director:


 • http://www.equinoxconsulting.in


 • Jones Lang LaSalle, Piryush Gandhi, associate director:


 • http://www.joneslanglasalle.co.in
  Prezentacja przygotowana przez Jana Sikorę będzie dostępna do ściągnięcia ze strony organizatora na początku stycznia.

  Udział Instytutu Wzornictwa w konferencji w Indiach jest kolejnym krokiem w drodze do płynnej międzynarodowej współpracy po programie Student Intership Programe. Warto także podkreślić międzynarodowy projekt współpracy międzyuczelnianej koordynowany przez Panią dr. Monikę Zawierowską.

 • Link do programu SIP:


 • http://www.wzornictwo.tu.koszalin.pl/nowa/main.php?lang_id=0&menu=13

  Uczestnicy konferencji wyrazili także wolę aby wziąść udział w organizowanych przez Nasza jednostkę międzynarodowych konferencjach.  Strona głównaPoprzednia strona WzornictwaWyślij uwagi techniczneLogowanie

  Copyright: Instytut Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej 2013