facebook

Instytut Wzornictwa
Politechniki Koszalińskiej

Strona głównaInstytut Aktualności Wydarzenia Dla studentów Dla kandydatów Dla pracowników Biznes Absolwenci Studenci Archiwum Nasi Studenci upiększą Miastko Wystawa Prac Studentów Bliżej designu - wystawa prac studentów Przedmiot Architektura Środowisko Arena Design _2017 Wielkanoc 2017 Wyniki Konkursu na Gadżet promujący Koszlalin i Politechnikę Koszalińską Więcej...

Mamy zaszczyt ogłosić wyniki osiągnięte przez uczestników
w KONKURSIE NA GADŻET PROMUJĄCY KOSZALIN I POLITECHNIKĘ KOSZALIŃSKĄWYNIKI KONKURSU NA GADŻET PROMUJĄCY KOSZALIN I POLITECHNIKĘ KOSZALIŃSKĄ

Komisja konkursowa zgodnie z regulaminem na podstawie kart wyników z oceny prac konkursowych postanowiła nie przyznawać I nagrody głównej, tym samym przyznając dwie nagrody II następującym osobom:

Dwie nagrody II w kwocie 2000 zł* przekazane przez Radę Miasta w ramach promocji oraz przez Organizatora konkursu dla:
- Pani Karoliny Kraski z Koszalina,
- Pani Katarzyny Plewy z Koszalina.


III nagroda w kwocie 1000 zł* przekazana przez Rektora Politechniki Koszalińskiej w ramach promocji dla:
- Pani Aleksandry Chroł z Lęborka.

IV nagroda w kwocie 1000 zł* przekazana przez "Fundację Archikultura"; dla:
- Pani Adrianny Wichrowskiej z Bytowa.

*wysokości wszystkich nagród są naliczane w wartości brutto

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie i serdecznie gratulujemy autorom nagrodzonych prac! Uroczyste wręczenie nagród nastąpi w dniu 2 października 2013 roku, o godzinie 13.00 w auli budynku A przy ul. Racławickiej 15-17 na Inauguracji Roku Akademickiego 2015/2016 w Instytucie Wzornictwa. Osoby nagrodzone zostaną powiadomieni o wręczeniu nagród również drogą pocztową i mailową. Informacja o miejscu wystawy pokonkursowej będzie umieszczona na stronie internetowej Instytutu Wzornictwa PK.

Autorzy prac niezakwalifikowanych do wystawy pokonkursowej zostaną poinformowani drogą mailową o możliwości odbioru prac konkursowych.

TUTAJ ZAPOZNASZ SIĘ Z REGULAMINEM KONKURSU

Strona głównaPoprzednia strona WzornictwaWyślij uwagi techniczneLogowanie

Copyright: Instytut Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej 2013