facebook

Instytut Wzornictwa
Politechniki Koszalińskiej

Strona głównaInstytut Aktualności Wydarzenia Dla studentów Dla kandydatów Dla pracowników Biznes Absolwenci Studenci Archiwum Noc Muzeów 2017 XVII Zachodniopomorski Festiwal Nauki Nasi Studenci upiększą Miastko Wystawa Prac Studentów Bliżej designu - wystawa prac studentów Przedmiot Architektura Środowisko Konkurs Woodica4kids Więcej...

Ruszył konkurs na projekt kolekcji mebli dziecięcych - Woodica4kids

Z dniem 30 listopada ruszył konkurs na projekt kolekcji mebli dziecięcych, organizowany przez polskiego producenta mebli drewnianych marki Woodica. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Świnnej Porębie.
Organizator konkursu - firma Made Of Wood Group, właściciel marki Woodica, specjalizuje się w produkcji mebli z litego drewna. Meble tej marki sprzedawane są na rynku krajowym i zagranicznym.
W konkursie mogą wziąć udział studenci i absolwenci uczelni państwowych, prywatnych oraz kursów, kształcących na kierunkach wzornictwa przemysłowego, architektury wnętrz oraz innych kierunków zbieżnych z tematyką akcji.
Za zajęcie pierwszego miejsca organizator wyznaczył nagrodę główną w kwocie 6 tys. PLN i zapowiedział wdrożenie zwycięskiego projektu do produkcji. Dodatkowo w puli nagród przewidziano wynagrodzenie za drugie i trzecie miejsce (kolejno 3 i 2 tys. PLN) oraz do trzech wyróżnień po 1,5 tys. PLN każde.
Wszyscy laureaci będą mieli możliwość odbycia praktyk/stażu w siedzibie firmy. Ponadto autor/zespół projektowy, który zajmie pierwsze miejsce w konkursie, będzie miał przyjemność wyboru domu dziecka, do którego trafi pierwsza wyprodukowana kolekcja jego pomysłu.
Termin rejestracji i nadsyłania prac w ramach I etapu konkursu upływa 30 stycznia 2016.
Patroni medialni konkursu: infoarchitekta.pl, purpose.com.pl, exspace.pl, archimania.pl


Więcej informacji oraz regulamin akcji na stronie konkursowej organizatora.

Zobacz plakat promujący Konkurs

Zaproszenie do uczestnictwa w Konkursie

Strona głównaPoprzednia strona WzornictwaWyślij uwagi techniczneLogowanie

Copyright: Instytut Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej 2013