facebook

Instytut Wzornictwa
Politechniki Koszalińskiej

Strona głównaInstytut Aktualności Wydarzenia Dla studentów Dla kandydatów Dla pracowników Biznes Absolwenci Studenci Archiwum Noc Muzeów 2017 XVII Zachodniopomorski Festiwal Nauki Nasi Studenci upiększą Miastko Wystawa Prac Studentów Bliżej designu - wystawa prac studentów Przedmiot Architektura Środowisko Wyniki Konkursu na Gadżet promujący Koszlalin i Politechnikę Koszalińską Więcej...

Mamy zaszczyt ogłosić wyniki osiągnięte przez uczestników
w KONKURSIE NA GADŻET PROMUJĄCY KOSZALIN I POLITECHNIKĘ KOSZALIŃSKĄWYNIKI KONKURSU NA GADŻET PROMUJĄCY KOSZALIN I POLITECHNIKĘ KOSZALIŃSKĄ

Komisja konkursowa zgodnie z regulaminem na podstawie kart wyników z oceny prac konkursowych postanowiła nie przyznawać I nagrody głównej, tym samym przyznając dwie nagrody II następującym osobom:

Dwie nagrody II w kwocie 2000 zł* przekazane przez Radę Miasta w ramach promocji oraz przez Organizatora konkursu dla:
- Pani Karoliny Kraski z Koszalina,
- Pani Katarzyny Plewy z Koszalina.


III nagroda w kwocie 1000 zł* przekazana przez Rektora Politechniki Koszalińskiej w ramach promocji dla:
- Pani Aleksandry Chroł z Lęborka.

IV nagroda w kwocie 1000 zł* przekazana przez "Fundację Archikultura"; dla:
- Pani Adrianny Wichrowskiej z Bytowa.

*wysokości wszystkich nagród są naliczane w wartości brutto

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie i serdecznie gratulujemy autorom nagrodzonych prac! Uroczyste wręczenie nagród nastąpi w dniu 2 października 2013 roku, o godzinie 13.00 w auli budynku A przy ul. Racławickiej 15-17 na Inauguracji Roku Akademickiego 2015/2016 w Instytucie Wzornictwa. Osoby nagrodzone zostaną powiadomieni o wręczeniu nagród również drogą pocztową i mailową. Informacja o miejscu wystawy pokonkursowej będzie umieszczona na stronie internetowej Instytutu Wzornictwa PK.

Autorzy prac niezakwalifikowanych do wystawy pokonkursowej zostaną poinformowani drogą mailową o możliwości odbioru prac konkursowych.

TUTAJ ZAPOZNASZ SIĘ Z REGULAMINEM KONKURSU

Strona głównaPoprzednia strona WzornictwaWyślij uwagi techniczneLogowanie

Copyright: Instytut Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej 2013