facebook

Instytut Wzornictwa
Politechniki Koszalińskiej

Strona głównaInstytut Aktualności Wydarzenia Dla studentów Dla kandydatów Dla pracowników Biznes Absolwenci Studenci Archiwum Noc Muzeów 2017 XVII Zachodniopomorski Festiwal Nauki Nasi Studenci upiększą Miastko Wystawa Prac Studentów Bliżej designu - wystawa prac studentów Przedmiot Architektura Środowisko Erazmus-studenci za granicą Więcej...
Ecole Superieure de Commerce et Technologie Euromed Toulon, France

Kamil Kuczyński - student naszego Instytutu - na stypendium w Toulonie prezentuje swoją stronę internetową dla studentów Erasmusa: http://erasmus.toulon.free.frUniversidade da Granada, Spain

Zdjęcia od naszej studentki Anny Michalewicz z pozdrowieniami dla studentów i wykładowców IW ze stypendium Socratesa z Hiszpanii.
Bahcesehir Universitesi, Turkey

Uniwersytet Bahcesehir leży nad samym brzegiem cieśniny Bosfor w Stambule. W czasie przerw między zajęciami możemy napić się kawy, zjeść coś dobrego i zagrać w bardzo popularną w Turcji grę planszową Tryktrak, siedząc pod parasolami uczelnianych kawiarni usytuowanych wokół budynku.
Z tarasu na trzecim piętrze rozciąga się piękny widok na Bosfor i azjatycką część miasta. Jeżeli chodzi o warunki do pracy i nauki, to naprawdę nie można się na nic poskarżyć. Każda z sal wyposażona jest w projektor, co sprawia, że wykłady i ćwiczenia są bardziej multimedialne.
Mamy te do dyspozycji specjalistyczne pracownie, takie jak specjalna pracownia ze stanowiskami do tworzenia animacji, dwie pracownie wyposażone w komputery firmy Apple Mac (typografia i projektowanie graficzne), studio telewizyjne dla studentów filmu i telewizji, kino, studio fotograficzne i wiele wiele innych. Każdy z profesorów, z którymi mieliśmy do czynienia, prowadził zajęcia w języku angielskim. Każdy student miał własne konto w uczelnianym systemie internetowym, gdzie mógł sprawdzić m.in. opisy zadań do wykonania i wiadomości od profesorów.

Malgorzata Mróz
Kamil Nowiński


Strona głównaPoprzednia strona WzornictwaWyślij uwagi techniczneLogowanie

Copyright: Instytut Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej 2013