facebook

Instytut Wzornictwa
Politechniki Koszalińskiej

Strona głównaInstytut Aktualności Wydarzenia Dla studentów Dla kandydatów Dla pracowników Biznes Absolwenci Studenci Archiwum Nasi Studenci upiększą Miastko Wystawa Prac Studentów Bliżej designu - wystawa prac studentów Przedmiot Architektura Środowisko Arena Design _2017 Wielkanoc 2017 Property Spaces India 2011 Więcej...

Udział Instytutu Wzornictwa w Konferencji PROPERTY SPACES INDIA 2011


W dniach 7-9 grudnia 2011 roku Instytut Wzornictwa reprezentowany przez mgr Jana Sikorę brał udział w konferencji Property Spaces India 2011r. Udział w konferencji był bezpośrednim następstwem uczestnictwa przedstawicieli Instytutu Wzornictwa na XI Międzynarodowym Forum Gospodarczym w Gdyni. W forum wziął udział m.in. Prof. Remigiusz Grochal.


Wnioski z konferencjiPrzygotowany na konferencję do Indii wykład był częscią cyklu wykładów prezentowanych przez Pana Jana Sikorę pt."Świadomość przestrzeni w dobie konsumpcjonizmu".Pierwszy z cyklu wykładów został zaprezentowany z okazji otwarcia wystawy "Przestrzeń osobista" która odbyła się 8go listopada (wystawa jest otwarta do końca grudnia w Urzędzie Miasta w Koszalinie.

 • Link do wystawy:

 • http://www.wzornictwo.tu.koszalin.pl/nowa/main.php?lang_id=0&subm=1&menu=2  Jedno z pomieszczeń w których odbywała się konferencja.

  Wykład przygotowany na konferencję Property Spaces India 2011 nosił tytuł: "Współczesne europejskie projekty w konfrontacji z globalizacją. Problemy widziane oczami nauczyciela designu w Instytucie Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej". Prezentacja odbyła się 9go grudnia o godzinie 17.30 miejscowego czasu.
  Podejmowane w ramach Instytutu Wzornictwa działania spotkały się z dużym zainteresowaniem. Zostały nawiązane liczne kontakty. Warto zaznaczyć że w konferencji wzięli udział projektanci, architekci i menadżerowie firm szanowanych nie tylko w Indiach ale i w innych azjatyckich krajach. Oto link do kilku firm oraz biur projektowych których właściciele wystąpili na konferencji. Podejmowane realizacje swiadczą o poziomie konferencji:


 • Planet 3 studios, Kalhan Mattoo, director:


 • http://www.planet3studios.com


 • P G Patki Architects, Shekhar Patki, director:


 • http://www.pgpatkiarchitects.com


 • Equinox, project managing consultans, Panna Roy, director:


 • http://www.equinoxconsulting.in


 • Jones Lang LaSalle, Piryush Gandhi, associate director:


 • http://www.joneslanglasalle.co.in
  Prezentacja przygotowana przez Jana Sikorę będzie dostępna do ściągnięcia ze strony organizatora na początku stycznia.

  Udział Instytutu Wzornictwa w konferencji w Indiach jest kolejnym krokiem w drodze do płynnej międzynarodowej współpracy po programie Student Intership Programe. Warto także podkreślić międzynarodowy projekt współpracy międzyuczelnianej koordynowany przez Panią dr. Monikę Zawierowską.

 • Link do programu SIP:


 • http://www.wzornictwo.tu.koszalin.pl/nowa/main.php?lang_id=0&menu=13

  Uczestnicy konferencji wyrazili także wolę aby wziąść udział w organizowanych przez Nasza jednostkę międzynarodowych konferencjach.  Strona głównaPoprzednia strona WzornictwaWyślij uwagi techniczneLogowanie

  Copyright: Instytut Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej 2013