facebook

Instytut Wzornictwa
Politechniki Koszalińskiej

Strona głównaInstytut Aktualności Wydarzenia Dla studentów Dla kandydatów Dla pracowników Biznes Absolwenci Studenci Archiwum Noc Muzeów 2017 XVII Zachodniopomorski Festiwal Nauki Nasi Studenci upiększą Miastko Wystawa Prac Studentów Bliżej designu - wystawa prac studentów Przedmiot Architektura Środowisko Konkurs Przemysłowego Instytutu Automatyki i Pomiarów Więcej...

PRZEMYSŁOWY INSTYTUT AUTOMATYKI I POMIARÓW ZAPRASZA SPOŁECZNOŚĆ AKADEMICKĄ INSTYTUTU WZORNICTWA POLITECHNIKI KOSZALIŃSKIEJ DO UDZIAŁU W KONKURSIE NA PROJEKT WIATY ROWEROWEJ

Przedmiotem projektu jest stworzenie kompletnego rozwiązania dedykowanego do przechowywania rowerów, cechującego się wyróżniającym się wzornictwem. W ramach projektu powstanie przystosowana do użytkowania w naszej strefie klimatycznej wiata wyposażona w stojaki.
Wiaty powinny być zaprojektowane w sposób umożliwiający konfigurowanie zestawów o różnej długości, a opcjonalnie, samodzielną instalację przez odbiorcę. Wybór technologii powinien zagwarantować niewysokie koszty konstrukcji przy jednoczesnym utrudnieniu kopiowania przez niewyspecjalizowanego producenta, na przykład poprzez zastosowanie systemu profili aluminiowych firmy MayTec. Wiata powinna cechować się wysokimi walorami estetycznymi.
Stojaki powinny umożliwiać łatwy dostęp do pałąków oraz przypięcie obydwu kół roweru, również rowerów z zewnętrznymi przerzutkami, z zainstalowanymi błotnikami czy fotelikami rowerowymi dla dzieci.

Prace oceniane będą zgodnie z następującymi kryteriami oceny prac konkursowych:
 • wartości projektowe: oryginalność i atrakcyjność formy,
 • wartości techniczne: możliwość realizacji przy wykorzystaniu technologii preferowanych przez Organizatora,
 • wartości użytkowe: zgodność z wykazem założeń funkcjonalnych obiektu.


 • Nabór prac trwa do dnia 31.03.2014. Prace można zgłaszać tylko i wyłącznie przez złożenie projektów w formie elektronicznej na nośniku cyfrowym w Sekretariacie Instytutu Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej. Zgłoszenia nadesłane po terminie wskazanym powyżej nie będą rozpatrywane. Wyniki obrad Komisji Konkursowej zostaną ogłoszone do dnia 04.04.2014 w formie pisemnej przekazanej w formie korespondencji przesłanej pocztą elektroniczną oraz tradycyjną.

  TUTAJ zapoznasz się ze szczegółowym Regulaminem Konkursu

  Zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej PIAP

  Strona głównaPoprzednia strona WzornictwaWyślij uwagi techniczneLogowanie

  Copyright: Instytut Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej 2013