facebook

Instytut Wzornictwa
Politechniki Koszalińskiej

Strona głównaInstytut Aktualności Wydarzenia Dla studentów Ogłoszenia Studia stacjonarne Do pobrania Pomoc materialna i opłaty Dla dyplomantów Stypendia Więcej... Dla kandydatów Dla pracowników Biznes Absolwenci Studenci Archiwum


Szanowni Studenci !

UStudium Języków Obcych informuje, że w semestrze letnim 2016/2017 planowane jest uruchomienie grupy lektoratowej „JĘZYK ANGIELSKI UZUPEŁNIAJĄCY 3” (zgodnie z Regulaminem SJO pkt. 8 a) dla studentów, którzy w semestrze zimowym nie uzyskali zaliczenia kursu „JĘZYK ANGIELSKI 3”. Aby przystąpić do powyższego kursu wymagane jest osobiste zgłoszenie się do Studium Języków Obcych i przedłożenie pisemnej zgody dziekana – decyzji administracyjnej na warunkowe powtarzanie kursu język angielski 3 w semestrze letnim 2016/17. Termin zgłaszania do SJO do dnia 10.03.2017r.Termin zajęć: piątek godz. 08:00-10:00/Kwiatkowskiego. Informacja o utworzeniu grupy zostanie przekazana również drogą mailową.
Uwaga studenci 3 roku studiów stacjonarnych, I-go stopnia!! Architektura Wnętrz i Wzornictwo. Obowiązkowe Okresowe Badania Lekarskie odbędą się 07 marca 2017 roku. Lekarz będzie przyjmował od godziny 8.00 rano do 10.30 w budynku M sala nr 2. Proszę sukcesywnie stawiać się w tym dniu na badanie oraz wziąć ze sobą legitymacje studencką.
Studenci 5 semestru, I stopnia Wzornictwa Przemysłowego, Komunikacji Wizualnej i Architektury Wnętrz, r. ak. 2016/2017
proszę o składanie do dziekanatu IW pok. 115D ZGŁOSZEŃ TEMATÓW PRAC LICENCJACKICH
(Reg. studiów PK §25 ust. 2). Do pobrania ze strony internetowej IW: Dla studentów -> do pobrania -> dla dyplomantów. Termin składania zgłoszeń do dnia 20 lutego 2017 r. !!!!!!!!! Niepodjęcie w terminie tematu pracy dyplomowej może być podstawą do skreślenia z listy studentów! (Reg. studiów PK § 21 ust. 9 pkt. 1).
Drodzy Studenci !!! Prosimy o wypełnianie ankiet na temat prowadzonych zajęć w Instytucie Wzornictwa. Ankiety dostępne są na stronie usosweb.tu.koszalin.pl. Wasza opinia jest dla nas niezmiernie ważna!

Strona głównaPoprzednia strona WzornictwaWyślij uwagi techniczneLogowanie

Copyright: Instytut Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej 2013