facebook

Instytut Wzornictwa
Politechniki Koszalińskiej

Strona głównaInstytut Aktualności Wydarzenia Dla studentów Dla kandydatów Dla pracowników Biznes Absolwenci Studenci Archiwum Nasi Studenci upiększą Miastko Wystawa Prac Studentów Bliżej designu - wystawa prac studentów Przedmiot Architektura Środowisko Arena Design _2017 Wielkanoc 2017 Targi Pracy w Politechnice Koszalińskiej Więcej...

Gorąco zapraszamy studentów i absolwentów Politechniki Koszalińskiej na 14 Środkowopomorskie Targi Pracy Kronospan Job Fair 2016 17 marca 2016 rokuTargi będą się odbywały w Hali Widowiskowo – Sportowej przy ul. Śniadeckich 4 w Koszalinie, w godzinach 10.00 – 15.00.

TO NAJWAŻNIEJSZY CZAS I MIEJSCE DLA TWOJEJ PRZYSZŁEJ KARIERY

Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej zaprasza studentów i absolwentów Politechniki na 14. edycję Środkowopomorskich Targów Pracy Kronospan Job Fair 2016 - największych targów pracy w naszym regionie. Poprzednia edycja zgromadziła 70 firm i instytucji rynku pracy oraz ponad 3000 osób poszukujących pracy. Niezależnie od tego, czy już poszukujesz pracy, czy studiujesz i nie myślisz jeszcze o karierze zawodowej, udział w targachpracy to obowiązkowy punkt planu zawodowego, którego celem jest zatrudnienie.

 • Dlaczego nie może Ciebie zabraknąć na Targach?
 • Targi to wymiana informacji o rynku pracy. Tam jak w soczewce skupia się cała siła, przede wszystkim, regionalnego potencjału zatrudnienia.
 • Odwiedzając targi,dowiesz czy za 2-3 lata kiedy Ty będziesz wchodzić na rynek pracy, będzie możliwość rozwijania własnej kariery zawodowej w danej branży.
 • Dowiesz się więcej od swoich rówieśników, którzy pozostali w domu, jakie wymagania stawiają firmy przyszłym pracownikom.
 • Możesz już teraz podjąć decyzję co należy robić, aby po studiach mieć więcej możliwości zatrudnienia.
 • Targi to także możliwość uczestnictwa w imprezach towarzyszących, ciekawych prelekcjach, panelach i spotkaniach.


 • Oferta targów pracy jest na tyle bogata, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Kluczem do sukcesu jest dobre przygotowanie do tego wydarzenia. Tylko wtedy przyniesie ono wymierne korzyści. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą swoje cv, zapoznać się z planem wystawców umieszczonym na stronie targowej www.targipracy.koszalin.pl oraz prześledzić, który pracodawca poszukuje osób o podobnych do Twoich kompetencjach. Korzystaj w pełni - nie obawiaj się podejść i zapytać wystawców czego oczekują od przyszłych kandydatów do pracy. Targi to jedyne miejsce,gdzie bez stresu możesz zaprezentować swoją kandydaturę i nawiązać relacje z, być może przyszłym, pracodawcą.

  Strona głównaPoprzednia strona WzornictwaWyślij uwagi techniczneLogowanie

  Copyright: Instytut Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej 2013