facebook

Instytut Wzornictwa
Politechniki Koszalińskiej

Strona głównaInstytut Aktualności Wydarzenia Dla studentów Dla kandydatów Dla pracowników Biznes Absolwenci Studenci Archiwum Noc Muzeów 2017 XVII Zachodniopomorski Festiwal Nauki Nasi Studenci upiększą Miastko Wystawa Prac Studentów Bliżej designu - wystawa prac studentów Przedmiot Architektura Środowisko Targi Pracy w Politechnice Koszalińskiej Więcej...

Gorąco zapraszamy studentów i absolwentów Politechniki Koszalińskiej na 14 Środkowopomorskie Targi Pracy Kronospan Job Fair 2016 17 marca 2016 rokuTargi będą się odbywały w Hali Widowiskowo – Sportowej przy ul. Śniadeckich 4 w Koszalinie, w godzinach 10.00 – 15.00.

TO NAJWAŻNIEJSZY CZAS I MIEJSCE DLA TWOJEJ PRZYSZŁEJ KARIERY

Biuro Karier Politechniki Koszalińskiej zaprasza studentów i absolwentów Politechniki na 14. edycję Środkowopomorskich Targów Pracy Kronospan Job Fair 2016 - największych targów pracy w naszym regionie. Poprzednia edycja zgromadziła 70 firm i instytucji rynku pracy oraz ponad 3000 osób poszukujących pracy. Niezależnie od tego, czy już poszukujesz pracy, czy studiujesz i nie myślisz jeszcze o karierze zawodowej, udział w targachpracy to obowiązkowy punkt planu zawodowego, którego celem jest zatrudnienie.

 • Dlaczego nie może Ciebie zabraknąć na Targach?
 • Targi to wymiana informacji o rynku pracy. Tam jak w soczewce skupia się cała siła, przede wszystkim, regionalnego potencjału zatrudnienia.
 • Odwiedzając targi,dowiesz czy za 2-3 lata kiedy Ty będziesz wchodzić na rynek pracy, będzie możliwość rozwijania własnej kariery zawodowej w danej branży.
 • Dowiesz się więcej od swoich rówieśników, którzy pozostali w domu, jakie wymagania stawiają firmy przyszłym pracownikom.
 • Możesz już teraz podjąć decyzję co należy robić, aby po studiach mieć więcej możliwości zatrudnienia.
 • Targi to także możliwość uczestnictwa w imprezach towarzyszących, ciekawych prelekcjach, panelach i spotkaniach.


 • Oferta targów pracy jest na tyle bogata, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Kluczem do sukcesu jest dobre przygotowanie do tego wydarzenia. Tylko wtedy przyniesie ono wymierne korzyści. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą swoje cv, zapoznać się z planem wystawców umieszczonym na stronie targowej www.targipracy.koszalin.pl oraz prześledzić, który pracodawca poszukuje osób o podobnych do Twoich kompetencjach. Korzystaj w pełni - nie obawiaj się podejść i zapytać wystawców czego oczekują od przyszłych kandydatów do pracy. Targi to jedyne miejsce,gdzie bez stresu możesz zaprezentować swoją kandydaturę i nawiązać relacje z, być może przyszłym, pracodawcą.

  Strona głównaPoprzednia strona WzornictwaWyślij uwagi techniczneLogowanie

  Copyright: Instytut Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej 2013