facebook

Instytut Wzornictwa
Politechniki Koszalińskiej

Strona głównaInstytut Aktualności Wydarzenia Dla studentów Dla kandydatów Dla pracowników Biznes Absolwenci Studenci Archiwum Noc Muzeów 2017 XVII Zachodniopomorski Festiwal Nauki Nasi Studenci upiększą Miastko Wystawa Prac Studentów Bliżej designu - wystawa prac studentów Przedmiot Architektura Środowisko Art of Packaging 2016 Więcej...

POZWÓL SIĘ WYŁOWIĆ – STAŃ SIĘ PERŁĄ!PROJEKTANCIE, twórco, PRODUCENCIE, WŁAŚCICIELU opakowania lub marki produktu, ENTUZJASTO!
Zapraszamy i zachęcamy do WZIĘCIA UDZIAŁU lub WYDANIU ZGODY na zgłoszenie TWOJEGO OPAKOWANIA w 10. jubileuszowej edycji Konkursu ART OF PACKAGING – Perły wśród Opakowań!


Ideą Konkursu na najlepsze opakowanie roku – ART OF PACKAGING niezmiennie jest promowanie innowacyjności, kreatywności oraz konkurencyjności polskich opakowań na rynku krajowym oraz zagranicą. Szukamy i wyławiamy perły zarówno wśród młodych artystów, projektantów, studentów i absolwentów uczelni – w ramach ART OF PACKAGING DEBIUTY, jak i profesjonalnych znawców sektora przemysłu opakowaniowego, projektantów, producentów, właścicieli marek – w ramach ART OF PACKAGING PROFESSIONAL.
Promujemy twórców, którzy raz w roku mają okazję spotkać się w Poznaniu na uroczystej Gali Finałowej, podczas której przyznajemy wyróżnienia i nagrody, w obecności osobistości ze świata biznesu, przemysłu, nauki i sztuki. Ale najważniejsze są OPAKOWANIA – swoiste dzieła sztuki o niebagatelnym i nieocenionym na rynku znaczeniu. To one stanowią clou całego wydarzenia.

Już po raz 10. wręczać będziemy nagrody dla najlepszych, najciekawszych, najbardziej intrygujących i inspirujących opakowań w naszym kraju, co czyni tę edycję ART OF PACKAGING jeszcze bardziej wyjątkową. Takiego wydarzenia nie można przegapić!

Zgłoszenie do Konkursu jest bezpłatne, nie wiążą się z nim żadne wymagania! To wydarzenie z pogranicza przemysłu i sztuki. Opakowania zaś łączą projektantów, producentów i właścicieli we wspólnym działaniu – promocji i sprzedaży!

Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki oraz patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Współorganizatorem jest Collegium Da Vinci w Poznaniu. Organizatorem ART OF PACKAGING jest EUROPEAN MEDIA GROUP Sp. z o.o., wydawca m.in. miesięcznika branżowego PACKAGING POLSKA.

10. edycja Konkursu ART OF PACKAGING to również świetna okazja, aby zaistnieć na arenie międzynarodowej. Po raz pierwszy zwycięzcy kategorii PROFESSIONAL oraz DEBIUTY zostaną automatycznie nominowani w konkursie WorldStar organizowanym przez Światową Organizację Opakowań WPO. Warto powalczyć o tak prestiżowe wyróżnienie!

Termin zgłoszeń upływa 21 stycznia 2016 roku dla Profesjonalistów oraz 15 lutego 2016 r. – dla Debiutantów. Kategorie oraz regulamin Konkursu znajdują się na stronie www.artofpackaging.pl.TUTAJ możesz pobrać Ankietę Zgłoszeniową

Strona głównaPoprzednia strona WzornictwaWyślij uwagi techniczneLogowanie

Copyright: Instytut Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej 2013