WAiW na Sunrise Festival

 

Jak to ujęła Dziekan Wydziału Architektury i Wzornictwa, dr hab. Katarzyna Radecka, prof. PK, autorka projektu formy przestrzennej festiwalowego słońca “ w roku Mikołaja Kopernika Politechnika Koszalińska wstrzymała dla Was słońce, byście mogli złożyć swoje życzenia w jego cząstce – Sun of wishes – wykorzystując moc festiwalu do ich spełnienia”. Specjalnie dla uczestników Festiwalu SunRise oraz SunFestival, powstał magiczny czarny boks, w którym to czekają na Was nasi studenci i wykładowcy. Wszyscy chętni mogą wziąć udział w fotograficznej sesji z efektami świetlnymi RGB oraz wziąć udział w jesiennej, pofestiwalowej wystawie, która odbędzie się w Politechnice Koszalińskiej. Zapraszamy wszystkich, do wspólnej zabawy przy tworzeniu zabawnych selfi, wypowiadaniu słonecznych życzeń oraz po pamiątkowe, wyjątkowe, ekologiczne torby.

Za oprawę graficzną odpowiedzialny był mgr Mateusz Rybarczyk oraz mgr Maciej Mazurkiewicz, który również wykonał grafikę na kontenerze i torby z nadrukami.

Natomiast słoneczne wnętrze kontenera zaprojektowały dr Paulina Kminikowska oraz dr Aleksandra Gołdyn-Witkowska.Skip to content