Jolanta Riopka / jolantariopka.wixsite.com/jolariopkainteriors

Jolanta Riopka / jolantariopka.wixsite.com/jolariopkainteriors

Od kilku lat właścicielka biura projektowego RIOPKA INTERIORS w Warszawie.

“Zanim podjęłam biznesowo najlepszą decyzję w moim życiu zakładając pracownię projektowania wnętrz, rozwijałam swoje umiejętności i zdobytą wiedzę na uczelni pracując jako Graphic Designer zgodnie ze specjalnością jaką ukończyłam, którą jest Komunikacja Wizualna. Ponad 10 lat zdobywałam cenne doświadczenia pracując w Agencjach Reklamowych, Domu Mediowym czy Międzynarodowej Platformie Sprzedażowej. W tych miejscach z wrodzoną determinacją i wiecznym dążeniem do doskonałości mojej pracy (co nie jest łatwą cechą do współżycia ) osiągnełam sporo sukcesów kreując graficznie postrzeganie wizerunku wielu znanych nam Marek i ich produktów.
Okres studiów wspominam często ze wzruszeniem. Studia, jeszcze wtedy w Instytucie Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej o specjalizacji komunikacja wizualna ukończyłam w 2010 r. Dla podniesienia swoich kwalifikacji w 2015 ukończyłam kierunek Zarządzanie Marką w SGH Warsaw School of Economics oraz kolejno kilka kursów doszkalających z Projektowania Wnętrz.
Myślę, że wiele osób studiujących w latach 2005 – 2010 pamięta moją osobę i konsekwentne podejście do każdej pracy czy zadania które mieliśmy wykonać. W ciągu tych kilku lat dzięki mentorom i ludziom, których poznałam a w przyjaźni jestem do dziś nauczyłam się bezwzględnie kreatywnie, bezkompromisowo, konsekwentnie realizować swoje codzienne zadania wykorzystując nabyte poczucie estetyki, dbałości o detal, przemyślane rozwiązania z zachowaniem ergonomii i funkcjonalności. Nauczyłam się inaczej postrzegać świat… wiecie co mam na myśli, przecież jesteśmy tacy sami!
Jestem dumna z tego, że tych kilka lat swojego życia oddałam uczelni a ona zaopiekowała się moim rozwojem osobistym i dziś mówię Wam, że właśnie tak miało wyglądać moje życie! Nie było łatwo. Już na pierwszym roku musiałam pogodzić pracę w Agencji Reklamowej z oczekiwaniami Uczelni.
To nie jest miejsce dla mało wymagających od siebie, tu nigdy nie otrzymasz prostej odpowiedzi ale wskazówki jak osiągnąć wymagany od Ciebie efekt końcowy i po kilku tygodniach Twoje prace będę właśnie takie jak oczekiwano. Powoli, samodzielnie będziesz odpowiadał na swoje pytania, a i pytać będziesz rzadziej… Tak, tak zaczniesz do siebie gadać i to już na pierwszym roku! 
Pamiętaj, aby osiągnąć sukces musisz analizować, być wytrwałym i iść ciągle do przodu! Powodzenia!”