Ula Grygorcewicz / www.interiorsug.wixsite.com/ulagrygorcewicz

Architekt Wnętrz Ula Grygorcewicz
Architekt Wnętrz i CGI Artist prowadząca autorską pracownię architektury wnętrz. Od 2013 roku jako freelancer zajmujący się grafiką, tworzeniem wizualizacji i projektowaniem wnętrz. Od 2017 roku prowadzę autorską pracownię i buduję własną markę na rynku polskim i zagranicznym.
Od dziecka byłam aktywna artystycznie a moim ulubionym zajęciem było rysowanie i malowanie (szczególnie ścian jako dziecko), w późniejszym wieku zamiłowanie do rysowania przerodziło się w zainteresowanie architekturą i architekturą wnętrz. Z tego też powodu moim wyborem studiów I stopnia był Instytut Wzornictwa i kierunek Architektury Wnętrz. (WAIWPK)
Podczas studiów w Koszalinie poznałam fantastycznych i wartościowych ludzi, którzy pomogli mi w doskonaleniu swoich umiejętności, a także przedstawili nowe środki wyrazu jakimi może posługiwać się każdy artysta.
Dzięki przygodzie jaką były studia na tym wydziale mogłam poznać szerszą perspektywę odbioru architektury, co było wielce pomocne w dalszym rozwoju akademickim i zawodowym.
Wybór studiów na WAiW PK jest doskonałym początkiem dla wszystkich którzy chcą rozpocząć artystyczną przygodę i wiążą swoją przyszłość z wszelką działalnością w branży kreatywnej.
Studia w latach 2009-2013
Dyplom licencjacki “Adaptacja istniejącego obiektu architektonicznego do nowej funkcji. Projekt aranżacji wnętrza wieży ciśnień przy ul. Franciszkańskiej w Koszalinie.” Promotor dr Monika Madej