Wojciech Dodzian / Archistone STUDIO.

Wojciech Dodzian / Archistone STUDIO.

Prowadzę własną firmę kamieniarską- zajmującą się kamieniastwem budowlanym.

Sprowadzam kamień naturalny z całego świata w tym: Włochy, Indie, Brazylia, Hiszpania, Szwecja etc, aby następnie zająć się jego obróbką w naszym parku maszynowym.
Jako firma Archistone Studio uświadamiamy ludziom jak stosować kamień naturalny/konglomeraty kwarcowe w projektowaniu wnętrz oraz na zewnątrz. Jakie są jego maksymalne formaty/obciążenia i systemy montażowe.

Bardzo wyraźnie wspominam jak na Politechnice zainteresowały mnie wszelkie programy do tworzenia grafiki komputerowej i modeli 3D. Dzięki wiedzy przekazanej przez profesorów i doktorów z PK dziś tworzę projekty pod indywidualne zamowienie klienta. Zajmuję się opracowywaniem elementów w Autocad/3dsmax przy pomocy techniki komputerowej CG (wizualizacje, prezentacje VR i AR ). Dzięki tejże technologi każdy zaprojektowany milimetr kamienia w formacie DXF/CAD trafia do oprogramowania naszej piły CNC, gdzie z dokładnością do 1/10 milimetra powstają blaty, schody, posadzki, elewacje oraz recepcje dla hoteli, developerów czy też klienta indywidualnego.

Zachęcam wszystkich młodych przyszłych projektantów do studiowania na WAIW.
Ucząc się między innymi programów 3d będą mogli je wykorzystać jako format wyjściowy dla gotowego produktu do nowoczesnych maszyn (Cad) lub innowacji technologicznych VR i AR.

https://archistone.pl/